Тендери замовника "Управління культури,спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради", 43968917
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту приміщення Народного дому села Берездівці Стрийського району Львівської області за адресою: вул. Травнева 4, с.Берездівці UA-2026-08-31-011766-a Дата створення 2026-08-31 17:38:14 Управління культури,спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 43968917 99 115,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв