Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 43957230
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Елементи благоустрою – спортивне обладнання та ігрове обладнання UA-2026-08-20-008832-a Дата створення 2026-08-20 14:50:53 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230 872 416,68 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 00:00 |
0 | ! Видатки благоустрою населених пунктів (елементи благоустрою – спортивне обладнання) UA-2026-08-19-008720-a Дата створення 2026-08-19 15:14:44 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230 249 348,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Видатки благоустрою населених пунктів (елементи благоустрою – спортивне обладнання (футбольні ворота)) UA-2026-08-19-001084-a Дата створення 2026-08-19 09:38:56 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 03:00 |
0 | ! Елемент благоустрою (мала архітектурна форма - дерев’яна альтанка) для облаштування відкритого громадського простору в с. Правобережне Кам’янського району Дніпропетровської області UA-2026-08-18-008070-a Дата створення 2026-08-18 14:33:04 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 26-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв