Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 43954862
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Проведення комплексу робіт з розроблення нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області UA-2026-08-03-010452-a Дата створення 2026-08-03 16:46:06 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43954862 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 11-08-2026, 00:00 |
0 | ! Розроблення паспортів водних об’єктів UA-2026-08-03-008731-a Дата створення 2026-08-03 15:37:56 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43954862 71 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 11-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв