Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 43947572
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Виготовлення та встановлення композитних панелей з двостороннім друком портретів загиблих Захисників та Захисниць України для облаштування Алеї Слави UA-2026-08-28-007965-a Дата створення 2026-08-28 14:46:14 ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43947572 7 895 680 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв