Тендери замовника "КУ Місцева пожежна охорона Кролевецької міської ради", 43930511

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-92 (за талонами, скретч- картками або картками) та Дизельне пальне (за талонами, скретч- картками або картками)
    UA-2026-08-06-006737-a
    Дата створення 2026-08-06 14:01:15
    КУ Місцева пожежна охорона Кролевецької міської ради
    ЄДРПОУ: 43930511
    208 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 208 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    14-08-2026, 16:00
      Не знайдено жодних результатiв