Тендери замовника "Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області", 43919849

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Кейтерингові послуги (Послуги з постачання готової їжі для харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів). Код за ДК 021: 2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
    UA-2026-08-06-008658-a
    Дата створення 2026-08-06 15:14:58
    Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області
    ЄДРПОУ: 43919849
    1 561 980 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 561 980 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    14-08-2026, 00:00

    1
    ! Овочі, фрукти та горіхи, код ДК 021: 2015 – 03220000-9
    UA-2026-08-06-003769-a
    Дата створення 2026-08-06 11:31:05
    Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області
    ЄДРПОУ: 43919849
    173 410 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 173 410 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    14-08-2026, 00:00

    2
    ! Спортивний інвентар, ДК 021: 2015: 37450000-7
    UA-2026-08-03-003406-a
    Дата створення 2026-08-03 11:36:06
    Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області
    ЄДРПОУ: 43919849
    300 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 300 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    11-08-2026, 00:00

    2
    ! Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021: 2015
    UA-2025-10-14-005536-a
    Дата створення 2025-10-14 11:47:16
    Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області
    ЄДРПОУ: 43919849
    76 736,70 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 76 736,70 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    22-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв