Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ГЛЕЮВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 43912775
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пально-мастильні матеріали(талони) UA-2026-09-03-004248-a Дата створення 2026-09-03 11:26:19 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ГЛЕЮВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43912775 151 883,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 08:00 |
1 | ! Меблі для кабінетів біології закладів загальної середньої освіти Відділа освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради UA-2026-08-27-006658-a Дата створення 2026-08-27 14:43:34 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ГЛЕЮВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43912775 382 876,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 година 04-09-2026, 08:00 |
6 | ! Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме послуги з перевезення учнів, вихованців закладів дошкільної освіти та педагогічних працівників до закладів Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради UA-2025-01-09-008367-a Дата створення 2025-01-09 15:58:19 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ГЛЕЮВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43912775 3 643 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 роки тому 17-01-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв