Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 43905443
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021: 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) UA-2026-09-04-009536-a Дата створення 2026-09-04 14:42:51 ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443 2 999 953 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021: 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) UA-2026-09-03-007991-a Дата створення 2026-09-03 13:56:55 ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443 1 713 962 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
5 | ! Придбання бетону для влаштування основи для розміщення сучасного спортивного майданчика «СпортХаб «МБНП» на вул. Івасюка, 48 в м. Івано-Франківську (ДК 021: 2015: 44110000-4: Конструкційні матеріали) UA-2025-10-20-015203-a Дата створення 2025-10-20 17:12:20 ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443 498 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв