Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ", 43876025
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу та покрівлі господарської будівлі Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділенням за адресою: Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Мазепи Гетьмана, 10 (коригування) UA-2026-09-04-009741-a Дата створення 2026-09-04 14:52:59 ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43876025 13 839 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт покрівлі та фасаду КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського" UA-2026-09-03-013665-a Дата створення 2026-09-03 16:59:52 ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43876025 10 554 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв