Тендери замовника ""Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області", 43758931
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! дизельне паливо UA-2026-09-04-007282-a Дата створення 2026-09-04 13:34:16 "Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 43758931 416 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 18:00 |
1 | ! Свинина, Курятина, Курятина UA-2026-09-04-007042-a Дата створення 2026-09-04 13:09:19 "Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 43758931 268 150 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква молода свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Апельсини свіжі, Яблука свіжі, Банани свіжі, Персики і нектарини, Груші свіжі UA-2026-09-04-006556-a Дата створення 2026-09-04 12:47:39 "Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 43758931 309 615 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв