Тендери замовника "Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради", 43717193

  • Знайдено: 6
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Вишня без кісточки (заморожена)
    UA-2026-08-17-011050-a
    Дата створення 2026-08-17 16:32:24
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    52 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 52 500 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    20-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)
    UA-2026-08-13-011209-a
    Дата створення 2026-08-13 16:23:47
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    370 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 370 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    21-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)
    UA-2026-08-13-009049-a
    Дата створення 2026-08-13 15:07:11
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    450 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 450 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    21-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)
    UA-2026-08-12-012349-a
    Дата створення 2026-08-12 19:18:11
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    460 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 460 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    20-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)
    UA-2026-08-12-012230-a
    Дата створення 2026-08-12 18:38:57
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    1 100 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 100 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    20-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з організації харчування (кейтеринг)
    UA-2026-08-11-011590-a
    Дата створення 2026-08-11 16:36:44
    Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради
    ЄДРПОУ: 43717193
    1 000 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 000 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    19-08-2026, 08:00
      Не знайдено жодних результатiв