Тендери замовника "КП "Наше село" Софіївської сільської ради", 43658086

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Дизельне паливо: ДП-Л-Євро5-В0
    UA-2026-08-20-002609-a
    Дата створення 2026-08-20 10:43:16
    КП "Наше село" Софіївської сільської ради
    ЄДРПОУ: 43658086
    153 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 153 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    28-08-2026, 11:30
      Не знайдено жодних результатiв