Тендери замовника "ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ", 43556710
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з поточного ремонту згідно розробленого дизайн проекту по об’єкту: «Поточний ремонт внутрішніх приміщень Тренінгового центру прокурорів України, створення та облаштування санітарних вузлів з урахуванням вимог інклюзивності, що регулюється в Україні Державними будівельними нормами, зокре... UA-2026-08-28-006580-a Дата створення 2026-08-28 13:54:08 ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43556710 2 391 048,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 12-09-2026, 00:00 |
6 | ! Комп'ютерне обладнання (код ДК 021: 2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання) UA-2026-08-27-007438-a Дата створення 2026-08-27 14:19:06 ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43556710 177 685 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв