Тендери замовника "Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації", 43493483
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Влаштування прямокутної труби на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141713 Стрілки-Новий Кропивник, км 29+340 Львівської області з підходами (капітальний ремонт). Коригування (ДК 021: 2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) UA-2026-09-03-013596-a Дата створення 2026-09-03 16:57:35 Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43493483 12 475 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
2 | ! Влаштування труби на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141232 Журавники-Тарасівка км 5+378 Львівського району Львівської області (капітальний ремонт) (ДК 021: 2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) UA-2026-08-21-010492-a Дата створення 2026-08-21 15:31:40 Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43493483 3 583 474 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв