Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)", 43459903
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сухарі панірувальні UA-2026-09-04-001003-a Дата створення 2026-09-04 09:27:15 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 5 140,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 09:00 |
0 | ! Оброблені фрукти та овочі UA-2026-09-03-002971-a Дата створення 2026-09-03 10:43:22 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 100 949,62 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
1 | ! Заправки та приправи UA-2026-09-02-002705-a Дата створення 2026-09-02 10:48:37 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 15 660,19 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
2 | ! Бензин А-95 (Євро 5), талон; дизельне паливо (Євро 5), талон (код ДК 021: 2015 09130000-9 Нафта й дистиляти) UA-2026-09-02-002265-a Дата створення 2026-09-02 10:26:56 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 692 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
4 | ! Кава, чай та супутня продукція UA-2026-09-01-001938-a Дата створення 2026-09-01 10:40:16 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 10 416,87 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за годину 04-09-2026, 10:30 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля HYUNDAI H-1 UA-2026-08-28-005910-a Дата створення 2026-08-28 13:18:14 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 13:11 |
2 | ! Форменний одяг (костюм польовий, куртка штормова, ремінь брючний) UA-2026-08-28-004371-a Дата створення 2026-08-28 11:55:06 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 333 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з благоустрою (прибирання територій загального користування) UA-2026-08-27-010961-a Дата створення 2026-08-27 16:19:41 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 183 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
2 | ! Обладнання для харчоблоків UA-2026-08-27-010365-a Дата створення 2026-08-27 15:58:05 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 867 890 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 годин 04-09-2026, 15:47 |
3 | ! Послуги з благоустрою населеного пункту (підсипка та вирівнювання грунтового покриття) в с. Рожівка Броварського району Київської області UA-2026-08-26-006651-a Дата створення 2026-08-26 13:39:28 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 2 926 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 годин 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! Капітальний ремонт проїзду біля кладовища в с. Калинівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Коригування UA-2026-08-24-007706-a Дата створення 2026-08-24 15:18:56 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 4 974 560 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Влаштування витяжної системи вентиляції ЗДО "Малятко" за адресою: вул. Будівельників, 3, с. Красилівка, Броварського району, Київської області. (ДК 021: 2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи) UA-2026-08-21-011681-a Дата створення 2026-08-21 16:19:51 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 180 895,58 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Влаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку ЗДО (ясла - садок) "Сонечко" за адресою: вул. Жовтнева, 13 селище Калинівка, Броварського району, Київської області (ДК 021: 2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи) UA-2026-08-21-011520-a Дата створення 2026-08-21 16:10:22 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 167 682,48 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Влаштування системи вентиляції в приміщенні найпростішого укриття ОЗО "Калинівський ліцей" Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. (ДК 021: 2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи) UA-2026-08-21-011281-a Дата створення 2026-08-21 15:58:40 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 974 520,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Влаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку Красилівського ліцею Калинівської селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 30, с. Красилівка, Броварського району, Київської області (ДК 021: 2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи) UA-2026-08-21-010952-a Дата створення 2026-08-21 15:45:33 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 244 441,79 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Влаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку ОЗО «Калинівський ліцей» Калинівської селищної ради за адресою: вул. Шкільна, 8 с-ще Калинівка Броварського району Київської області (ДК 021: 2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи) UA-2026-08-21-010381-a Дата створення 2026-08-21 15:24:59 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 191 799,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
2 | ! Капітальний ремонт, улаштування найпростішого укриття для захисту у випадках надзвичайних ситуацій за адресою: вул. Жовтнева, 13, селище Калинівка Броварського району Київської області. Додаткові роботи UA-2026-08-21-007291-a Дата створення 2026-08-21 13:34:43 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903 7 075 055 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 13:24 |
1 | ! Природний газ UA-2025-10-20-013367-a Дата створення 2025-10-20 16:09:16 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43459903 1 023 156 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв