Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ", 43443757
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Гематологічний аналізатор Код ДК 021: 2015 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024: 2023: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031: 2024: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здат... UA-2026-08-28-011103-a Дата створення 2026-08-28 17:32:32 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43443757 666 199,79 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 09:00 |
0 | ! Напівавтоматичний аналізатор імунофлюоресцентний ДК 021: 2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори НК 024: 2023 56706 Напівавтоматичний аналізатор імунофлюоресцентний IVD (діагностика in vitro ) НК 031: 2024 W0201030101 БАГАТОПАРАМЕТРИЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЗІ ЗМІШАНОЮ ПАНЕЛЛЮ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ... UA-2026-08-28-007722-a Дата створення 2026-08-28 14:38:57 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43443757 60 417,57 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 14:30 |
0 | ! Аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) ДК 021: 2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024: 2023: 56691 — Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro ) Код НК 031: 2024: W02029001 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ШВИДКОСТІ ОСІДАННЯ ЕРИТРОЦИТ... UA-2026-08-24-010168-a Дата створення 2026-08-24 19:01:13 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43443757 535 146,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв