Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПЛАСТОВИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ", 43435856
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Кейтерингові послуги для учасників заходу “Відкриття пластового року” UA-2026-08-31-007409-a Дата створення 2026-08-31 14:54:01 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПЛАСТОВИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43435856 24 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 23:00 |
Не знайдено жодних результатiв