Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 43369291
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Ряжанка 2, 5. фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2, 5. фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1, 5. фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20. фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418 UA-2026-09-04-013379-a Дата створення 2026-09-04 18:12:48 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291 83 340 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Сир кисломолочний 9. фасування 180-250г; Сир твердий 45. ДСТУ 6003/ДСТУ 4421 UA-2026-09-04-013281-a Дата створення 2026-09-04 17:52:28 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291 236 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Молоко коров'яче пастеризоване, 2, 6. плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г UA-2026-09-04-013122-a Дата створення 2026-09-04 17:26:46 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291 138 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника UA-2025-10-20-012883-a Дата створення 2025-10-20 16:00:21 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291 494 525,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв