Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 43368628

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з надання у користування спеціального транспортного засобу (сміттєвоза) без водія
    UA-2026-06-29-002496-a
    Дата створення 2026-06-29 10:53:58
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 43368628
    510 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 510 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    08-07-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв