Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 43326991
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Індикативна станція моніторингу повітря Сairnet V3 або еквівалент (ДК 021: 2015: 38344000-8 - Прилади для моніторингу забруднень) UA-2026-09-03-001493-a Дата створення 2026-09-03 09:47:31 УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991 1 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)" UA-2026-08-28-008790-a Дата створення 2026-08-28 15:15:55 УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 12-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв