Тендери замовника "Управління освіти Долинської міської ради", 43314923
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Рахинянської гімназії UA-2026-08-19-013316-a Дата створення 2026-08-19 18:50:11 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 297 385 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Якубівської початкової школи UA-2026-08-19-013315-a Дата створення 2026-08-19 18:50:05 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 122 760 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Слобододолинської початкової школи UA-2026-08-19-013205-a Дата створення 2026-08-19 18:32:36 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 165 805 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Тяпчанського ліцею ім. О. Дучимінської UA-2026-08-19-013206-a Дата створення 2026-08-19 18:27:49 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 591 670 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Яворівської гімназії UA-2026-08-19-013061-a Дата створення 2026-08-19 18:05:30 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 326 160 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів UA-2026-08-19-013062-a Дата створення 2026-08-19 18:05:20 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 632 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Надіївського ліцею UA-2026-08-19-012842-a Дата створення 2026-08-19 17:35:36 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 487 080 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Солуківського ліцею UA-2026-08-19-012841-a Дата створення 2026-08-19 17:35:21 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 578 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Оболонського ліцею UA-2026-08-19-012640-a Дата створення 2026-08-19 17:16:23 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 558 940 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Малотур’янського ліцею UA-2026-08-19-012642-a Дата створення 2026-08-19 17:16:22 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 760 410 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
4 | ! Електрична енергія UA-2026-08-19-011706-a Дата створення 2026-08-19 16:29:36 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 1 300 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 24-08-2026, 00:00 |
2 | ! Дизельне паливо UA-2026-08-18-010267-a Дата створення 2026-08-18 15:43:36 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 115 450 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 21-08-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги з організації гарячого харчування UA-2025-10-20-015150-a Дата створення 2025-10-20 17:09:24 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 161 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
1 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Якубівської початкової школи UA-2025-10-20-014593-a Дата створення 2025-10-20 16:46:37 Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923 70 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв