Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький обласний центр служби крові"", 43291241
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Шоколад (молочний, із кількох шоколадних мас, пористий, із начинками), вага плитки 100 грам UA-2026-08-17-000696-a Дата створення 2026-08-17 10:15:25 Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький обласний центр служби крові" ЄДРПОУ: 43291241 335 125 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 25-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв