Тендери замовника "ДП Волинський військовий лісгосп", 43250603
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю напівпричепа тракторного DL-10-1-М з маніпулятором Palms 4.71 UA-2026-08-18-010188-a Дата створення 2026-08-18 15:53:25 ДП Волинський військовий лісгосп ЄДРПОУ: 43250603 4 552 750,71 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 26-08-2026, 09:00 |
0 | ! Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю трактора ЕNЕY TD1104С UA-2026-08-18-009914-a Дата створення 2026-08-18 15:52:35 ДП Волинський військовий лісгосп ЄДРПОУ: 43250603 3 422 111,08 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 26-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв