Тендери замовника "Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради", 43162486
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Електрична енергія UA-2026-09-03-012070-a Дата створення 2026-09-03 16:00:57 Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486 431 905,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 09:00 |
1 | ! Електронний освітній ресурс (ЕОР) на електронному носії (навчальний контент з інтерактивною 3D/AR-візуалізацією у складі освітньої цифрової платформи для STEM-лабораторії) ... ДК 021: 2015 48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-09-02-002845-a Дата створення 2026-09-02 10:47:44 Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486 131 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
2 | ! «ДК 021: 2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (Обладнання для навчальних кабінетів фізики, хімії)» UA-2026-08-28-009451-a Дата створення 2026-08-28 15:39:27 Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486 901 824,03 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! «ДК 021: 2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (Обладнання для навчальних кабінетів фізики, хімії)» UA-2026-08-28-007325-a Дата створення 2026-08-28 14:24:36 Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486 720 861,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв