Тендери замовника "Відділ освіти Бородянської селищної ради", 43078651
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-09-02-014510-a Дата створення 2026-09-02 22:43:09 Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651 33 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021: 2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів UA-2026-08-30-000779-a Дата створення 2026-08-30 22:28:12 Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651 483 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв