Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 43023377

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організованого підвезення учнів та педагогічних працівників навчальних закладів. ДК 021: 2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів.
    UA-2026-07-30-004208-a
    Дата створення 2026-07-30 12:14:49
    ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 43023377
    416 400 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 416 400 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    07-08-2026, 12:03

    0
    ! Паливно – мастильні матеріали (дизельне паливо євро – 5 , бензин А-95, газ автомобільний скраплений) в талонах. ДК 021: 2015- 09130000-9 Нафта та дистиляти
    UA-2026-07-28-000898-a
    Дата створення 2026-07-28 09:30:25
    ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 43023377
    186 800 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 186 800 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 21 година
    31-07-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв