Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 43022656
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної комплексної системи відеоспостереження м. Кр... UA-2026-08-28-006538-a Дата створення 2026-08-28 13:55:41 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43022656 1 000 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення (Продовження сервісної підтримки ліцензійного програмного забезпечення та сигнатур безпеки на рік для міжмережевого екрана FortiGate 600F) UA-2026-08-24-003964-a Дата створення 2026-08-24 11:59:52 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43022656 1 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв