Тендери замовника "Державна податкова служба України", 43005393
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга з утилізації телефонного обладнання та обладнання конференцзв’язку UA-2026-08-27-012872-a Дата створення 2026-08-27 20:16:14 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 35 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
3 | ! Питна вода газована, питна вода негазована UA-2026-08-26-006474-a Дата створення 2026-08-26 13:15:46 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 16 298,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 18 днів 14-09-2026, 09:00 |
2 | ! Калькулятор UA-2026-08-20-013109-a Дата створення 2026-08-20 17:35:24 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 2 848,98 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 11 днів 07-09-2026, 09:00 |
6 | ! Кошик для сміття UA-2026-08-20-012691-a Дата створення 2026-08-20 17:17:36 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 12 170,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 11 днів 07-09-2026, 09:00 |
0 | ! Плита підвісної стелі UA-2026-08-19-012501-a Дата створення 2026-08-19 17:09:24 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 105 111,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 6 днів 02-09-2026, 09:00 |
3 | ! Прожектор із датчиком руху UA-2026-08-17-011733-a Дата створення 2026-08-17 17:10:14 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 9 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 31-08-2026, 09:00 |
3 | ! Світчі на 5 та 8 портів UA-2026-08-13-003000-a Дата створення 2026-08-13 10:59:17 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 13 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 01-09-2026, 09:00 |
3 | ! Кабель (UTP, 5e) UA-2026-08-13-002826-a Дата створення 2026-08-13 10:53:09 Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393 43 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 01-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв