Тендери замовника "Гуманітарний відділ Копичинецької міської ради", 42973800

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Поточний ремонт приміщення STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання і лабораторії фізики (створення сучасного освітнього простору) Ліцею №1 м. Копичинці Чортківського району Тернопільської області
    UA-2026-08-28-012039-a
    Дата створення 2026-08-28 23:24:40
    Гуманітарний відділ Копичинецької міської ради
    ЄДРПОУ: 42973800
    979 125,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 979 125,83 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:10
      Не знайдено жодних результатiв