Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЖЕРЕЛО" ЛЮТЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 42931797
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Причіп тракторний самоскидний 2ПТС-4 (аналог 2ПТС-4.5 або еквівалент)» за кодом ДК 021: 2015 - 34220000-5 — Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери UA-2026-09-02-012205-a Дата створення 2026-09-02 16:34:48 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЖЕРЕЛО" ЛЮТЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42931797 298 083,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 19-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв