Тендери замовника "КП ЖКП Новогалещинської селищної ради", 42860517

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-95 та дизельне паливо
    UA-2026-08-25-009309-a
    Дата створення 2026-08-25 15:12:19
    КП ЖКП Новогалещинської селищної ради
    ЄДРПОУ: 42860517
    250 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 250 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    02-09-2026, 15:09
      Не знайдено жодних результатiв