Тендери замовника "Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради", 42814942
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО ТА БЕНЗИН А-95 UA-2026-08-13-000011-a Дата створення 2026-08-13 00:34:11 Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942 300 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 22-08-2026, 00:31 |
Не знайдено жодних результатiв