Тендери замовника "КУ Дублянський опорний ліцей ім. Героя України Анатолія Жаловаги", 42756960

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Дизельне паливо
    UA-2026-09-01-001367-a
    Дата створення 2026-09-01 10:16:16
    КУ Дублянський опорний ліцей ім. Героя України Анатолія Жаловаги
    ЄДРПОУ: 42756960
    156 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 156 333,33 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 4 дні
    05-09-2026, 00:00

    1
    ! Бензин
    UA-2026-08-31-006281-a
    Дата створення 2026-08-31 14:14:58
    КУ Дублянський опорний ліцей ім. Героя України Анатолія Жаловаги
    ЄДРПОУ: 42756960
    13 916,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 13 916,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    04-09-2026, 00:00

    0
    ! Кейтерингові послуги.Дошкільне відділення Дублянського опорного ліцею імені Героя України А.Жаловаги Львівська область, Львівський р-н, с. Малі Підліски (Код ДК 021: 2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги)
    UA-2026-08-30-000082-a
    Дата створення 2026-08-30 08:58:11
    КУ Дублянський опорний ліцей ім. Героя України Анатолія Жаловаги
    ЄДРПОУ: 42756960
    182 688 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 182 688 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    07-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв