Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ", 42749093
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Код ДК 021: 2015: 44110000-4 "Конструкційні матеріали" (Цемент) UA-2026-09-04-011738-a Дата створення 2026-09-04 15:52:12 УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093 350 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015: 34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери» (Причіп). UA-2026-09-03-007337-a Дата створення 2026-09-03 13:31:10 УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093 35 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 09:00 |
2 | ! Код ДК 021: 2015: 44110000-4 "Конструкційні матеріали" (Профнастил покрівельний) UA-2026-08-28-009099-a Дата створення 2026-08-28 15:26:58 УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093 208 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 годин 05-09-2026, 09:00 |
2 | ! Код ДК 021: 2015: 09210000-4 «Мастильні засоби» (Олива, мастило) UA-2026-08-28-007897-a Дата створення 2026-08-28 14:44:07 УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093 533 625 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв