Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИШНОЇ РАДИ", 42748063
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-08-27-009315-a Дата створення 2026-08-27 15:21:32 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИШНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42748063 67 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-08-27-008530-a Дата створення 2026-08-27 14:57:07 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИШНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42748063 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-08-27-006442-a Дата створення 2026-08-27 13:37:00 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИШНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42748063 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон UA-2026-08-27-002091-a Дата створення 2026-08-27 10:22:18 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИШНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42748063 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв