Тендери замовника "КП КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"", 42724105
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Стерилізатор паровий UA-2026-08-26-011674-a Дата створення 2026-08-26 16:21:29 КП КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 42724105 173 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 16:23 |
Не знайдено жодних результатiв