Тендери замовника "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"", 42698751
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодж... UA-2026-09-04-001201-a Дата створення 2026-09-04 09:35:54 ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 42698751 2 040 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 09:33 |
Не знайдено жодних результатiв