Тендери замовника "Фонд розвитку інновацій", 42688455
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Серверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core) UA-2026-08-31-013000-a Дата створення 2026-08-31 20:16:19 Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455 53 837,28 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 21:00 |
0 | ! Автомобіль цільнометалевий фургон 4х4 IVECO Daily (E6) (або еквівалент) код за ДК 021: 2015: 34130000-7 «Мототранспортні вантажні засоби» UA-2026-08-28-011677-a Дата створення 2026-08-28 20:17:12 ФОНД РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙ ЄДРПОУ: 42688455 61 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-09-2026, 09:00 |
0 | ! Ліцензія на використання серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 User CAL UA-2026-08-27-012833-a Дата створення 2026-08-27 19:57:24 Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455 33 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 21:00 |
1 | ! Ліцензія на використання віддаленого доступу до серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services User CAL UA-2026-08-27-012703-a Дата створення 2026-08-27 19:07:11 Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455 116 928 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 20:00 |
Не знайдено жодних результатiв