Тендери замовника "Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради", 42586409
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Металеві конструкції з нанесенням портретів героїв на алюмінієвих композитних панелях код національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» 44210000-5 Конструкції та їх частини UA-2026-08-18-004008-a Дата створення 2026-08-18 11:43:21 Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради ЄДРПОУ: 42586409 110 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 26-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв