Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)", 42427142

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Апарат для аферезу Trima Accel
    UA-2026-09-03-004748-a
    Дата створення 2026-09-03 11:38:25
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
    ЄДРПОУ: 42427142
    2 265 295,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 265 295,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    19-09-2026, 11:35

    1
    ! Столики медичні
    UA-2026-09-02-011141-a
    Дата створення 2026-09-02 16:01:14
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
    ЄДРПОУ: 42427142
    10 323,36 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 10 323,36 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    06-09-2026, 15:56

    0
    ! Послуги з технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Автоматичний гематологічний аналізатор Swelab Alfa)
    UA-2026-09-02-005850-a
    Дата створення 2026-09-02 12:44:39
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
    ЄДРПОУ: 42427142
    32 850 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 32 850 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 12:39
      Не знайдено жодних результатiв