Тендери замовника "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КИЄВІ", 42332040

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з первинної авторизації з безпеки абонентського пункту Спеціальної інформаційно-комун... системи Національної системи конфіденційного зв’язку
    UA-2026-08-20-005418-a
    Дата створення 2026-08-20 12:21:46
    ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 42332040
    326 976,20 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 326 976,20 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    28-08-2026, 00:00

    2
    ! Папір для друку формату А3
    UA-2026-08-17-011221-a
    Дата створення 2026-08-17 16:38:09
    ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 42332040
    1 770,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 770,83 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    25-08-2026, 00:00

    0
    ! Джерело живлення та гібридний інвертор
    UA-2026-08-17-010967-a
    Дата створення 2026-08-17 16:28:36
    ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 42332040
    155 030 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 155 030 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    25-08-2026, 00:00

    3
    ! Електрична енергія (з розподілом) місто Черкаси
    UA-2026-08-14-007357-a
    Дата створення 2026-08-14 14:14:09
    ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 42332040
    549 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 549 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    22-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв