Тендери замовника "КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради", 42281693

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
    UA-2026-08-18-007933-a
    Дата створення 2026-08-18 14:32:14
    КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 42281693
    132 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 132 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    27-08-2026, 14:32

    2
    ! Тверде паливо
    UA-2026-07-10-007979-a
    Дата створення 2026-07-10 14:51:51
    КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 42281693
    920 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 920 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    25 днів тому
    25-07-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв