Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 42061427
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Деревина дров’яна UA-2026-08-25-007612-a Дата створення 2026-08-25 14:15:03 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42061427 293 125 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв