Тендери замовника "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"", 42035266
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Легковий автомобіль (HYUNDAI STARIA TOP Panorama 7 місць) (та/або еквівалент) UA-2026-08-27-007076-a Дата створення 2026-08-27 14:07:39 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266 2 750 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги аудиторські з обов’язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Хмельницькенергоз... UA-2026-08-20-008589-a Дата створення 2026-08-20 14:44:14 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 годин 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв