Тендери замовника "Відділ освіти Варвинської селищної ради", 42010629
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення UA-2026-08-31-010532-a Дата створення 2026-08-31 16:37:24 Відділ освіти Варвинської селищної ради ЄДРПОУ: 42010629 350 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! 3D-принтер закритий FDM (PLA, TPU, PET, PETG, ABS, PA, PC, ASA, PVA, -CF, -GF), Wi-Fi, вбудований накопичувач та microSD, Філамент (пластик) для 3D принтера PETG 1кг, 1.75мм, чорний UA-2026-08-28-003822-a Дата створення 2026-08-28 11:38:10 Відділ освіти Варвинської селищної ради ЄДРПОУ: 42010629 290 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв