Тендери замовника "КУ "ЦФ-ГОУ ЗК" Кодимської міської ради", 41945683
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вугілля кам'яне UA-2026-09-01-001419-a Дата створення 2026-09-01 10:29:16 КУ "ЦФ-ГОУ ЗК" Кодимської міської ради ЄДРПОУ: 41945683 566 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 10:18 |
Не знайдено жодних результатiв