Тендери замовника "Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради", 41931754
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Калоприймач стомічний однокомпонентний, мішок відкритий, прозорий з вбудованим фільтром, з застібкою на липучці, розмір для вирізання 12-75 мм (по типу 17501) Калоприймач стомічний двокомпонентний, пластина, увігнута, фланець 50 мм, розмір для вирізання 15-33 мм (по типу 46759) UA-2026-09-04-011523-a Дата створення 2026-09-04 15:47:02 Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41931754 3 800,65 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 09:00 |
3 | ! Серветки для дезінфекції та очищення медичних виробів «Бланідас 2000 експрес (Blanidas 2000 express)», №300 UA-2026-09-03-006737-a Дата створення 2026-09-03 13:02:41 Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41931754 122 576,64 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Лікарські засоби UA-2026-09-03-006121-a Дата створення 2026-09-03 12:32:13 Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41931754 1 730 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 08:00 |
5 | ! Утилізація медичних відходів UA-2025-10-16-011702-a Дата створення 2025-10-16 15:14:00 Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41931754 91 554 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв