Тендери замовника "Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області", 41882571

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Північна в с. Куяльник, Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
    UA-2026-08-28-010417-a
    Дата створення 2026-08-28 16:29:16
    Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 41882571
    2 836 085 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 836 085 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    12-09-2026, 00:00

    0
    ! Експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
    UA-2026-08-28-010303-a
    Дата створення 2026-08-28 16:22:11
    Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 41882571
    3 166 670,82 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 166 670,82 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв