Тендери замовника "Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області", 41870723
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо, бензин А-95 для генераторів UA-2026-08-26-012970-a Дата створення 2026-08-26 17:32:04 Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 41870723 365 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв