Тендери замовника "Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області", 41829167
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сметана та йогурт UA-2026-09-04-011708-a Дата створення 2026-09-04 15:49:31 Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167 412 938,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! Хліб пшеничний та житній UA-2026-09-04-002526-a Дата створення 2026-09-04 10:25:06 Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167 799 138,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
4 | ! Меблі для їдальні UA-2026-08-31-010700-a Дата створення 2026-08-31 16:40:47 Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167 132 403,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 11-09-2026, 00:00 |
4 | ! Електричні побутові прилади UA-2026-08-31-009202-a Дата створення 2026-08-31 15:49:37 Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167 304 973,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 10-09-2026, 00:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 13:00 | |
0 | ! Піч пароконвекційна UA-2026-08-25-008785-a Дата створення 2026-08-25 14:46:21 Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167 249 369,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв